OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

IT servis - účetní program Money S3, EET registrační pokladny, www stránky, e-shop, PC, notebooky, servery

Jste podnikatel, firma, OSVČ? Hledáte jak řešit firemní agendu lépe?

Jste začínající firma, živnostník, podnikatel? Hledáte jak řešit co nejlépe a nejefektivněji svoji firemní agendu? Jste zaběhlí a hledáte, jak řešit firemní agendu lépe? Nebo Vám nevyhovuje Vaše současné řešení a hledáte něco lepšího?

Jde nutná byrokracie zjednodušit a zefektivnit?

Ano, jde. Ale musíte zvolit vhodné produkty a správně je poskládat, nastavit a propojit. Asi Vás napadne otázka: "No jo, ale jak?" Odpověď je složitá ve své jednoduchosti. Pro každého jinak. Je důležité zvážit v jakém oboru podnikáte, kdo jsou Vaši zákazníci. Pravda, na to jsou potřeba zkušenosti. Já je mám. Sám podnikám od roku 1991 a jsem ochoten se o ně s Vámi podělit. Napište mi. Poradím Vám jak.

"Kvalitní vedení firemní agendy Vás reprezentuje."

Máte e-shop a kamenné prodejny v několika městech?

Právě pro Vás mám skvělé řešení. Jeden server dostupný ze všech lokalit pomocí RDP technologie Microsoft Windows Serveru. Jeden centrální skladový systém, ve kterém spravujete všechny jak virtuální, tak fyzické provozovny a jejich sklady. Vždy máte přehled o jejich skladových zásobách a to i třeba pokud jste zrovna na dovolené na druhém konci světa. Dokonce ani faktury od Vašich pravidelných dodavatelů nebudete muset přepisovat do skladového systému. Většinu opakujících se operací za Vás udělá automat.

Proč byste měli u nás něco koupit, nebo využít servisní služby?

Ušetříte. Ušetříte čas, protože to provedu rychleji díky zkušenostem. Ušetříte peníze. Pokud budete můj stálý zákazník a budu znát Vaše produkty a systémy, jde všechno rychleji, efektivněji a levněji. Můžete využít objemové slevy. Ušetříte si starosti. Svůj problém s IT řešením předáte mě. Protože se v oboru pohybuji desítky let je to pro mě jednodušší a Vy se můžete věnovat svému byznysu naplno. Budu s Vámi mluvit Vaší řečí tak, abyste řešení pochopili a naučím Vás s ním pracovat.


AKCE!
Aktualizace Money S3 2020

Fill out my online form.
HTML Forms powered by Wufoo.


Oblíbené IT produkty a řešení

Účetní program Money S3 nejen pro vedení účetnictví

Ekonomický a účetní program Money S3

patří mezi nejrozšířenější ekonomický software v ČR. Umožňuje vést účetnictví s moduly daňová evidence (jednoduché účetnictví) a podvojné účetnictví pro vedení účetnictví a řízení menších firem. Účetnictví s Money S3 je pohoda. Diskuzní skupina na Facebooku. Objednat servis. Napojení na iDoklad. Certifikát: Certifikovaný profesionál Money S3

 

Pokladní systémy a registrační pokladnyPokladní systémy, dotykové a registrační pokladny

Kompletní řešení pro pokladní systémy a registrační pokladny pro obchody, restaurace a další provozovny. Dále tiskárny, čtečky čárových kódů, displeje, váhy, datové terminály a další. Přímé propojení na účetní program Money S3. Potřebujete návrh - vyplňte Dotazník EET registrační pokladny. Více informací o pokladních systémech a registračních pokladnách. Certifikáty: Certifikovaný profesionál Prodejna SQL, Servisní středisko pro Českou republiku EET pokladen Elcom Euro 50Euro 150

 

Tvorba www stránekTvorba www stránek

Webová prezentace, firemní web, eshop je perfektním doplněním celkové firemní strategie. Informační technologie nabízejí stále nové možnosti, vývoj internetových aplikací jde stále kupředu. Internetový obchod propojený s účetním programem Money S3 bude vaší konkurenční výhodou. (příklad)

TIP! Víte, že můžete mít www stránky už od 450,- Kč/rok? (příklad)


 

Novinky

archiv