OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Novinky » Daňová přiznání včas, pohodlně a bezchybně

Daňová přiznání včas, pohodlně a bezchybně díky daňové kanceláři TaxEdit S3. Navíc se slevou 30 %

Podáváte daně za svou firmu nebo za své klienty? Chcete mít jistotu, že je podáte včas a bezchybně? Chcete mít vždy aktuální daňové formuláře a navíc znát i jejich historii a řadu dalších funkcí? Chcete si ušetřit spoustu práce i času? Vyberte si TaxEdit S3, profesionální daňovou kancelář, propojenou s Money S3. Nabídka platí pouze do 6. února 2011.

Pozor, výběr daní je nyní přísnější – sledujte náš daňový a účetní servis pro uživatele Money S3

Nový daňový řád s platností od 1. 1. 2011 stanovuje přísnější podmínky při sankcích za pozdní podání daňového tvrzení. Především pokuta nově vyplývá automaticky přímo ze zákona, nikoli z rozhodnutí správce daně, a přibyly i další změny. Hlídejte si své daně a podejte je správně a včas.


Jak vám TaxEdit S3 ulehčí práci se všemi typy daňových přiznání

TaxEdit pro Money S3 je profesionální software určený pro snadné a rychlé sestavení a tisk různých typů daňových přiznání s přímým přístupem k nápovědě a poučením k jednotlivým řádkům formuláře. Údaje se vkládají do obrazovkových šablon, které věrně zobrazují reálné formuláře, a dostupná data TaxEdit čerpá přímo z Money S3.

TaxEdit S3 obsahuje moduly pro DPH, daně z příjmů, registraci, zaměstnance, silniční daň, majetkovou daň, přiznání k dani z nemovitosti, k dani darovací, spotřební daň a řadu dalších, a to až pro deset poplatníků.

Objednejte si TaxEdit S3 pro snadná a rychlá daňová přiznání právě teď a s výhodnou slevou

Běžná cena systému TaxEdit S3 je 4600 Kč bez DPH. V rámci akce ho můžete získat s 30% slevou za pouhých 3190 Kč. Ušetříte tak 1410 Kč!

Novinky

Certifikáty

40
setos1.jpg
Výjezd Pohořelice

Ocenění

Informační technologie, Tábor
Informační technologie, Tábor

Libor Jiránek, Vožická 3163, Tábor 602466533 46698272 107641533 jiranek