OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Novinky » JOJ Family HD – nový program pro české zákazníky Skylinku

JOJ Family HD – nový program pro české zákazníky Skylinku

http://www.jiranek.cz/inpage/joj-family-hd-novy-program-pro-ceske-zakazniky-skylinku/Zařazení nového programu JOJ Family HD, který je určen speciálně pro české televizní diváky.

5. 9. 2016 obohatí českou programovou nabídku Skylinku nový televizní program JOJ Family HD, který se stane součástí základního programového balíčku Digital.

JOJ Family HD je plnoformátová, multižánrová, rodinná televize, která českým divákům přinese to nejlepší z programové nabídky TV JOJ. Diváci se tak mohou těšit např. na československou verzi nejúspěšnější talentové soutěže Česko Slovensko má talent, novou reality show Soudní síň, úspěšné slovenské televizní seriály Naši, Dr. Dokonalý, Doktorka Ema, ZOO, anebo Kdyby bylo kdyby, ale také na nejnovější soutěžně zábavnou show Uhodni můj věk nebo slovenské sitkomy Hoď svištěm, Svět podle Evelyn a Dvojčata.

Celková vysílací struktura JOJ Family HD je do značné míry shodná s TV JOJ, a to včetně večerních zpravodajských pořadů. Program je vysílán z části v původním slovenském nebo českém znění a z části s českým dabingem.

Technické parametry pro naladění programu JOJ Family HD:

Satelit:                                   Astra 23,5°E

Kmitočet:                              11 973 MHz

Polarizace:                           Vertikální

FEC:                                       2/3

Symbolová rychlost:           29 900 kS/s

Norma:                                  DVB-S2/8PSK

Pilot:                                      OFF

Pro příjem programů vysílaných ve vysokém rozlišení HD je nutný HD satelitní přijímač (nejlépe s označením Skylink READY), což konkrétně znamená:

-          Diváci, kteří používají satelitní přijímač s označením Skylink READY, mají jistotu, že jejich přijímač je HD a budou tedy moci bez problémů přijímat i program JOJ Family HD. A navíc díky funkci „Fast Scan", kterou je vybavena většina těchto přijímačů, nemusí nic ladit - program najdou automaticky naladěn na pozici 48.

-          Diváci, kteří používají HD satelitní přijímač bez označení Skylink READY, resp. bez funkce FastScan budou muset program JOJ Family HD nejprve naladit. V tom případě doporučujeme postupovat podle návodu k obsluze daného satelitního přijímače a použít výše uvedené technické parametry pro naladění.

-          Diváci bez HD přijímače nemohou přijímat žádné programy Skylinku v HD rozlišení - tedy ani program JOJ Family HD. Vzhledem k tomu, že již v průběhu roku 2016 bude naprostá většina programů Skylinku vysílat v rozlišení HD (resp. ve formátu MPEG-4), doporučujeme pořízení nového HD satelitního přijímače - navštivte některého z prodejců satelitní techniky anebo využijte zvýhodněné nabídky Skylinku.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. Také mi nejde naladit Joj i když ji mám zaplacenou v balíčku (Milan, 17.11.2016 11:22:54) Odpovědět

  Také mi nejde naladit Joj i když ji mám zaplacenou v balíčku

 2. tv joj (tom, 11.10.2016 20:11:27) Odpovědět | Zobrazit odpovědi

  Mám dotaz proč nejde tv joj na skylinku?Jsou snad zase nové frekvence? Děkuji za odpověd

  1. Re: tv joj (Libor Jiránek, 12.10.2016 8:54:55) Odpovědět

   Dobrý den, JOJ Family HD?

 3. TV JOJ (Jindra, 20.9.2016 7:36:45) Odpovědět | Zobrazit odpovědi

  Dobrý den,
  mám dotaz: klasický doposud program TV JOJ již
  nejde naladit?
  Děkuji za zprávu.Dufek

  1. Re: TV JOJ (Libor Jiránek, 12.10.2016 8:55:43) Odpovědět

   Dobrý den, jde, ale jen slovenským zákazníkům. Musel byste mít slovenskou kartu.

Novinky

Certifikáty

40
panasonic4.jpg
Výjezd Pohořelice

Ocenění

Informační technologie, Tábor
Informační technologie, Tábor

Libor Jiránek, Vožická 3163, Tábor 602466533 46698272 107641533 jiranek