OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Novinky » NOVINKA tablet s integrovanou tiskárnou

NOVINKA tablet s integrovanou tiskárnou MobilePOS

Jedinečné all-in-one zařízení Elcom MobilePos s úhlopříčkou 10,1 "je díky svým konstrukčním vlastnostem dokonalým pomocníkem pro" všechny provozy, které vyžadují perfektní flexibilitu a operativnost technického zabezpečení. 10,1 "dotyková obrazovka MobilePos s integrovaným operačním systémem Windows 8 poskytuje obsluhujícímu možnost jednoduchého a intuitivního ovládání.

Dvoupalcová integrovaná tiskárnaMobilePOS

Součástí MobilPOS je i spolehlivá termotiskárna s jednoduchým drop-in systémem výměny pásek, díky kterému se viditelně zkrátí prostoje při účtování a zvýší efektivita obsluhování.

Jednoduché skenováníMobilePOS čtečka čárových kódů

Lineární 1D a EAN kódy zachytí a zpracuje zabudovaný skener. Ovládání je intuitivní pomocí tlačítka SCAN na spodní straně zařízení. Skenování produktů výrazně urychlí proces účtování a nahrávání dat.

Přečte karty MSR, RFID a Smart CardMobilePOS čtečka karet

Zařízení nabízí také rozšiřitelnou možnost připojení čtečky karet MSR, RFID a Smart Card Reader, které urychlí účtování a zvýší spokojenost zákazníka.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Novinky

Certifikáty

40
panasonic1.jpg
Výjezd Pohořelice

Ocenění

Informační technologie, Tábor
Informační technologie, Tábor

Libor Jiránek, Vožická 3163, Tábor 602466533 46698272 107641533 jiranek