0 Kč

50% sleva na účetní program Money S3!

Nabídka platí jen od 21. do 27. května 2012!

Za půlku peněz celé účetnictví!

Během uplynulých 21 let prověřilo kvalitu účetního programu Money S3 více než 100.000 živnostníků, podnikatelů a firem ze všech oborů – od služeb přes malo- a velkoobchod až po služby a výrobu. Přečtete si sami co o Money S3 říkají jeho uživatelé, lidé jako jste vy, a navštivte stránku „Z ohlasů našich klientů“. Kvality systému ocenily také poroty mnoha odborných soutěží, ve kterých program Money S3 zvítězil – za všechny jmenujme alespoň IT Produkt roku 2011, Slovak Gold, Microsoft Awards a další.

Objednávka on-line

Ty nejdůležitější věci, které účetní program musí umět

Bezchybné účtování přesné na haléře a tisk všech dokladů na předepsaných formulářích je samozřejmostí. Moderní systém musí vést firmu za vyššími zisky, pomoci vám obstát v konkurenčním boji a to vše maximálně snadno a rychle. A jeho výrobce se o vás musí umět kdykoli postarat – před nákupem i po nákupu systému.

Jak efektivněji podnikat a získat perfektní přehled a konkurenční výhody?

Money S3 disponuje kompletní paletou navzájem provázaných modulů a funkcí, potřebných pro jakýkoli typ podnikání.
Od fakturace a účetnictví přes sklady a objednávky, propojení na e-shopy a pokladní systémy až po personalistiku a mzdy, chcete-li je využívat.
Každý modul a každá funkce má však něco navíc, co jinde budete hledat jen obtížně, nebo nenajdete vůbec.

Chcete konkrétní příklady?

 • Obchodního partnera vám Money S3 okamžitě „proklepne“ už při zadávání do adresáře – automaticky doplnění jeho adresu a ještě sdělí, zda je z pohledu platbební morálky rizikový či nikoli.
 • Fakturu můžete elektronicky odeslat jediným kliknutím – Money S3 vám připraví PDF, připojí je k e-mailu, jehož adresu si najde na kartě odběratele, a nabídne k odeslání.
 • Chcete obchodovat na e-shopu? Money S3 podporuje napojení na více než dvě desítky typů e-shopů a další přibývají.
 • Perfektní přehled o prodejích? Zeptejte se svého Money S3 například na obraty vybraných zásob ve vašem kraji za poslední kvartál nebo si nechte projet případné „ležáky na skladě“.
 • Cestujete často za zákazníky? A co automaticky vygenerovaná služební cesta, včetně vypočítaných náhrad a podrobné mapy trasy (Money S3 „jezdí" po celé Evropě)?
 • Chcete se věnovat výhradně podnikání a účetnictví pro vás dělá externí firma? V Money S3 jsme zrušili „krabice od bot“ (ať už jsou v nich doklady nebo 7 mil. Kč) a váš účetní přímo v Money S3 může na dálku provést zaúčtování vašich dokladů a spárování úhrad.
 • Chcete vědět více? Seznamte se všemi možnostmi Money S3 a jeho moduly.

Vyberte si vhodnou variantu, vyzkoušejte ji a rozjeďte byznys naplno

Money S3 nabízíme celkem v šesti variantách skladby modulů, které jsme sestavili tak, aby při optimální ceně pokryly nejčastější požadavky. Jakmile své podnikání rozšíříte, můžete samozřejmě kdykoli „povýšit“ na lépe vybavený komplet za pouhý rozdíl cen.

 • Money S3 Mini (jednoduché účetnictví): Cenově nejvýhodnější verze pro firmy, které vedou pouze daňovou evidenci s fakturací, bez skladů... více informací.
 • Money S3 Lite (podvojné účetnictví): Tato verze obsahuje všechny moduly za zvýhodněnou cenu. Určeno pro menší množství dokladů... více informací.
 • Money S3 Sklad (neúčetní verze): Ideální verze pro ty, kteří nepotřebují účetnictví, ale chtějí především vést sklady a fakturaci... více informací.
 • Money S3 Business (jednoduché účetnictví): Potřebujete pro svůj byznys kombinaci skladů, účetnictví a mezd? Soustřeďte se na tuto verzi.. více informací.
 • Money S3 Office (podvojné účetnictví): Verze vyladěná pro potřeby firem s kompletní agendou včetně mezd, ale bez potřeby skladů... více informací.
 • Money S3 Premium (podvojné účetnictví): Nejsilnější a nejlépe vybavená verze bez kompromisů. Kladete-li důraz na výkon a množství, volte Premium... více informací.

Vyzkoušejte si Money S3 ve verzi zdarma hned teď

Zkušební jízda s novým Money S3 je snadná a samozřejmě zdarma. Máme pro váš připravenou speciální verzi Money S3 Start, kterou si během několika minut můžete stáhnout a nainstalovat. Start běží bez omezení a nabízí k vyzkoušení všechny moduly a komplety.

Postaráme se o vás po celou dobu

Perfektní technická podpora je naprostou samozřejmostí – po telefonu nebo on-line jsou vám k dispozici naši konzultanti od bezplatného poradenství s výběrem systému až po pomoc při řešení případných problémů. Potřebujete někoho přímo ve svém kraji? Nabízíme síť certifikovaných parterů Money S3 po celém území ČR. A samozřejmě v rámci našeho programu Podpora a Aktualizace vydáváme neustále nové verze Money S3, plynule reagující na měnící se legislativu a vždy s řadou nových užitečných funkcí, které neustále vyvíjíme na základě nejčastějších požadavků.

Objednejte si Money S3 s 50% slevou a obratem vám ho zašleme

Vybráno? Objednejte si Money S3 přímo z této speciální stránky a obratem vám zvolený komplet zašleme. Poštovné a balné je zdarma, platit můžete dobírkou, bankovním převodem nebo přímo online kartou prostřednictvím PayPal. nebo přímo technikovi, který Vám Money S3 na místě nainstaluje a zaškolí Vás.

Objednávka on-line


Potřebujete poradit?

Chcete poradit s výběrem nového Money S3? Potřebujete více informací o jeho funkcích? Chcete si nechat Money S3 zdarma předvést? Kontaktujte nás:Money S3 50% sleva

 • Telefonicky: 381 255 535, 602 466 533
 • E-mailem: info@debureau.eu
 • Kontaktním formulářem: Napište
 • Na našem Facebooku: http://www.facebook.com/pages/De-Bureau/181973075232630
 • Sleva platí pro nové komplety Money S3 v období od 21. 5. 2012 do 27. 5. 2012 včetně.
 • Slevu nelze kombinovat s jinými typy slev.
Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

  Napište první komentář!

Novinky

 • 28 Dub 2023

  Money S3 a Gmail

  Snažíte se odesílat doklady z Money S3 přes Gmail, ale ten vám neustále hlásí chybu ověření? Chyba není v přihlašovacím jménu, ani heslu. 

 • 18 Úno 2023

  Jak poslat velké soubory emailem

  Jednoduše na email odešlete soubory až do velikosti 5 GB. Bez registrace a zdarma pomocí e-mailu nebo zabezpečeného odkazu. 

 • 03 Pro 2022

  Aktualizace Money S3 2023

  Opět se nám blíží nový rok a je nejvyšší čas na předplatné aktualizací Money S3 na další rok, aby váš přechod na nový účetní rok proběhl hladce

 • 23 Lis 2022

  Napojení pokladny Euro 150 na Pohodu

  Protože nikde nenajdete návod jak napojit pokladnu Euro 150 TEi Flexy na Pohodu, vytvořil jsem pro vás návod se screenshoty.

 • 20 Říj 2022

  Jak přepnout pokladnu Euro 150 do režimu bez EET?

  Pro správné nastavení je potřeba dodržet tento postup.

 • 18 Říj 2022

  Certifikace Money S3 2022

  Absolvoval jsem certifikační školení a úspěšně složil certifikační test

 • 30 Zář 2022

  Nový ceník www stránek

  Letošní rok nese ve znamení enormní růst nákladů na provoz našich služeb

 • 06 Zář 2022

  Money S3 Aktualizace 2023

  Nové ceny předplatného služby Podpora a aktualizace Money S3 pro rok 2023

 • 12 Čec 2022

  Epson EcoTank Pro M15180

  Podrobnosti o skvělých nových tiskárnách od Epsonu. Komu jsem ji prodal a nainstaloval, ten je spokojený.
 • 22 Dub 2022

  Akce ZAHRÁDKOVNÉ

  Akce pro restaurace, kavárny, cukrárny... apod. s předzahrádkou. Kdo by nechtěl mobilního číšníka s výraznou slevou, nebo třeba ZADARMO?

Archív