0 Kč

Libor Jiránek DE BUREAU

Baví mě nové technologie. Mám více než 20 let zkušeností v obchodě, servisu IT, podnikání. Neustále sleduji nejnovější trendy a technologie. Protože jsou počítače téměř všude, získal jsem mnoho zkušeností i v jiných oborech. Registrační pokladny, fotovoltaika, satelitní technika, komunikace.

Zajímají Vás moje odborné znalosti?

Jsem systémový integrátor, z menších funkčních celků vytvářím větší funkční celky a ty pak spravuji. Výhodou pro zákazníka je, že nemusí a někdy to ani nejde znát celou historii vývoje techniky a nejmodernější technologie a mezi nimi balancovat a zvolit tu nejlepší kombinaci výrobků a služeb a dát všemu jednotný řád a jasné, jednoduché a smysluplné řešení pochopitelné pro zákazníka.

Ve své profesní historii jsem servisoval mnoho kancelářských strojů, od psacích strojů, analogových kopírek a tiskáren, telefonních ústředen a faxů po digitální multifunkce, registrační pokladny, počítače, notebooky, bezdrátové a mobilní telefony (NMT. GSM) , internetové připojení všech možných technologií (vytáčené po telefonní lince, ISDN, DSL, Wi-Fi, satelitní), satelitní TV. fotovoltaické systémy (panely, regulátory, meniče, akumulátory).

Absolvoval jsem stovky školení, konferencí, prezentací, některé zakončené certifikačním testem, nebo zkouškou. Některé certifikace mají časové omezení a musím absolvovat jejich pravidelné certifikační školení a skládat certifikační test každý rok.

"Dobré jméno je, když klienti nepoptávají službu, ale přímo mě." (Martin Matějka)

S čím Vám mohu nejlépe pomoci? Podnikejte jednodušeji!

Ulehčení, zjednodušení a optimalizaci Vaší práce. Mám bohaté zkušenosti v podnikání, zejména zpracování a vedení firemních agend, propagace, obchodu. Ukážu Vám, jak lze z jednoho místa řídit a spravovat účetnictví, registrační pokladny, eshop i obchodníky a prodejce v terénu. Dejte mi prostor a důvěru a Vaše podnikání dostane nový směr. Mými zákazníky jsou obchodníci, výrobci, lékaři, dopravci, specialisti, neziskové a příspěvkové organizace a další z Čech i zahraničí.

Moje první tři nejdůležitější certifikace:

Money S3 Certifikovaný profesionál Prodejna SQL certifikovaný profesionál   AVG autorizovaný partner

Adresa

Otevírací doba

  • PO - PÁ: 08:00 - 17:00
  • SO - NE: po domluvě

Jsme sociální

Novinky

Archív