0 Kč

Libor Jiránek DE BUREAU

Baví mě nové technologie. Mám více než 20 let zkušeností v obchodě, servisu IT, podnikání. Neustále sleduji nejnovější trendy a technologie. Protože jsou počítače téměř všude, získal jsem mnoho zkušeností i v jiných oborech. Registrační pokladny, fotovoltaika, satelitní technika, komunikace.

Zajímají Vás moje odborné znalosti?

Jsem systémový integrátor, z menších funkčních celků vytvářím větší funkční celky a ty pak spravuji. Výhodou pro zákazníka je, že nemusí a někdy to ani nejde znát celou historii vývoje techniky a nejmodernější technologie a mezi nimi balancovat a zvolit tu nejlepší kombinaci výrobků a služeb a dát všemu jednotný řád a jasné, jednoduché a smysluplné řešení pochopitelné pro zákazníka.

Ve své profesní historii jsem servisoval mnoho kancelářských strojů, od psacích strojů, analogových kopírek a tiskáren, telefonních ústředen a faxů po digitální multifunkce, registrační pokladny, počítače, notebooky, bezdrátové a mobilní telefony (NMT. GSM) , internetové připojení všech možných technologií (vytáčené po telefonní lince, ISDN, DSL, Wi-Fi, satelitní), satelitní TV. fotovoltaické systémy (panely, regulátory, meniče, akumulátory).

Absolvoval jsem stovky školení, konferencí, prezentací, některé zakončené certifikačním testem, nebo zkouškou. Některé certifikace mají časové omezení a musím absolvovat jejich pravidelné certifikační školení a skládat certifikační test každý rok.

"Dobré jméno je, když klienti nepoptávají službu, ale přímo mě." (Martin Matějka)

S čím Vám mohu nejlépe pomoci? Podnikejte jednodušeji!

Ulehčení, zjednodušení a optimalizaci Vaší práce. Mám bohaté zkušenosti v podnikání, zejména zpracování a vedení firemních agend, propagace, obchodu. Ukážu Vám, jak lze z jednoho místa řídit a spravovat účetnictví, registrační pokladny, eshop i obchodníky a prodejce v terénu. Dejte mi prostor a důvěru a Vaše podnikání dostane nový směr. Mými zákazníky jsou obchodníci, výrobci, lékaři, dopravci, specialisti, neziskové a příspěvkové organizace a další z Čech i zahraničí.

Moje první tři nejdůležitější certifikace:

Money S3 Certifikovaný profesionál Prodejna SQL certifikovaný profesionál   AVG autorizovaný partner

Adresa

Otevírací doba

 • PO - PÁ: 08:00 - 17:00
 • SO - NE: po domluvě

Jsme sociální

Novinky

 • 28 Dub 2023

  Money S3 a Gmail

  Snažíte se odesílat doklady z Money S3 přes Gmail, ale ten vám neustále hlásí chybu ověření? Chyba není v přihlašovacím jménu, ani heslu. 

 • 18 Úno 2023

  Jak poslat velké soubory emailem

  Jednoduše na email odešlete soubory až do velikosti 5 GB. Bez registrace a zdarma pomocí e-mailu nebo zabezpečeného odkazu. 

 • 03 Pro 2022

  Aktualizace Money S3 2023

  Opět se nám blíží nový rok a je nejvyšší čas na předplatné aktualizací Money S3 na další rok, aby váš přechod na nový účetní rok proběhl hladce

 • 23 Lis 2022

  Napojení pokladny Euro 150 na Pohodu

  Protože nikde nenajdete návod jak napojit pokladnu Euro 150 TEi Flexy na Pohodu, vytvořil jsem pro vás návod se screenshoty.

 • 20 Říj 2022

  Jak přepnout pokladnu Euro 150 do režimu bez EET?

  Pro správné nastavení je potřeba dodržet tento postup.

 • 18 Říj 2022

  Certifikace Money S3 2022

  Absolvoval jsem certifikační školení a úspěšně složil certifikační test

 • 30 Zář 2022

  Nový ceník www stránek

  Letošní rok nese ve znamení enormní růst nákladů na provoz našich služeb

 • 06 Zář 2022

  Money S3 Aktualizace 2023

  Nové ceny předplatného služby Podpora a aktualizace Money S3 pro rok 2023

 • 12 Čec 2022

  Epson EcoTank Pro M15180

  Podrobnosti o skvělých nových tiskárnách od Epsonu. Komu jsem ji prodal a nainstaloval, ten je spokojený.
 • 22 Dub 2022

  Akce ZAHRÁDKOVNÉ

  Akce pro restaurace, kavárny, cukrárny... apod. s předzahrádkou. Kdo by nechtěl mobilního číšníka s výraznou slevou, nebo třeba ZADARMO?

Archív