0 Kč

Libor Jiránek DE BUREAU

Baví mě nové technologie. Mám více než 20 let zkušeností v obchodě, servisu IT, podnikání. Neustále sleduji nejnovější trendy a technologie. Protože jsou počítače téměř všude, získal jsem mnoho zkušeností i v jiných oborech. Registrační pokladny, fotovoltaika, satelitní technika, komunikace.

Zajímají Vás moje odborné znalosti?

Jsem systémový integrátor, z menších funkčních celků vytvářím větší funkční celky a ty pak spravuji. Výhodou pro zákazníka je, že nemusí a někdy to ani nejde znát celou historii vývoje techniky a nejmodernější technologie a mezi nimi balancovat a zvolit tu nejlepší kombinaci výrobků a služeb a dát všemu jednotný řád a jasné, jednoduché a smysluplné řešení pochopitelné pro zákazníka.

Ve své profesní historii jsem servisoval mnoho kancelářských strojů, od psacích strojů, analogových kopírek a tiskáren, telefonních ústředen a faxů po digitální multifunkce, registrační pokladny, počítače, notebooky, bezdrátové a mobilní telefony (NMT. GSM) , internetové připojení všech možných technologií (vytáčené po telefonní lince, ISDN, DSL, Wi-Fi, satelitní), satelitní TV. fotovoltaické systémy (panely, regulátory, meniče, akumulátory).

Absolvoval jsem stovky školení, konferencí, prezentací, některé zakončené certifikačním testem, nebo zkouškou. Některé certifikace mají časové omezení a musím absolvovat jejich pravidelné certifikační školení a skládat certifikační test každý rok.

"Dobré jméno je, když klienti nepoptávají službu, ale přímo mě." (Martin Matějka)

S čím Vám mohu nejlépe pomoci? Podnikejte jednodušeji!

Ulehčení, zjednodušení a optimalizaci Vaší práce. Mám bohaté zkušenosti v podnikání, zejména zpracování a vedení firemních agend, propagace, obchodu. Ukážu Vám, jak lze z jednoho místa řídit a spravovat účetnictví, registrační pokladny, eshop i obchodníky a prodejce v terénu. Dejte mi prostor a důvěru a Vaše podnikání dostane nový směr. Mými zákazníky jsou obchodníci, výrobci, lékaři, dopravci, specialisti, neziskové a příspěvkové organizace a další z Čech i zahraničí.

Moje první tři nejdůležitější certifikace:

Money S3 Certifikovaný profesionál Prodejna SQL certifikovaný profesionál   AVG autorizovaný partner

Adresa

Otevírací doba

 • PO - PÁ: 08:00 - 17:00
 • SO - NE: po domluvě

Jsme sociální

Novinky

 • 06 Zář 2022

  Money S3 Aktualizace 2023

  Nové ceny předplatného služby Podpora a aktualizace Money S3 pro rok 2023

 • 12 Čec 2022

  Epson EcoTank Pro M15180

  Podrobnosti o skvělých nových tiskárnách od Epsonu. Komu jsem ji prodal a nainstaloval, ten je spokojený.
 • 22 Dub 2022

  Akce ZAHRÁDKOVNÉ

  Akce pro restaurace, kavárny, cukrárny... apod. s předzahrádkou. Kdo by nechtěl mobilního číšníka s výraznou slevou, nebo třeba ZADARMO?

 • 09 Lis 2021

  TIP na výhodný nákup notebooků (9. 11. 2021)

  Vypadá to teď velmi dobře na skladech distribucí. Tzn., že repas se asi v tuto chvíli nevyplatí kupovat, pokud chcete standardní spotřební notebook.

 • 04 Bře 2021

  Rostlinolékařský pas

  Někteří prodejci květin jsou povinni u vybraných druhů rostlin vydávat rostlinolékařské pasy

 • 16 Úno 2021

  Stravenkový paušál 2021

  Stravenkový paušál představuje od 1.1.2021 třetí způsob, jak poskytnout zaměstnanci daňově zvýhodněné stravování.

 • 10 Lis 2020

  AKCE! ZDARMA platební terminál s EET pokladnou

  Lepší nabídku už nehledejte. :o) Platební terminál zdarma. Internet zdarma. EET aplikace zdarma. Navíc bez poplatků za platby kartou do výše 50 tisíc Kč/měsíc.

 • 12 Srp 2020

  Money S3 - Nové mzdy

  Od verze 20.700 je v Money S3 nový modul Mzdy a personalistika. Nabízí souběžné pracovní poměry, automatickou aktualizaci mzdové legislativy, víceúrovňový kontroling, podrobné nastavení zaúčtování položek mzdy a řadu dalších vylepšení.

 • 10 Čec 2020

  Zálohové faktury v InPage

  Zoner software zapracoval do redakčního systému můj návrh zálohových faktur

 • 31 Bře 2020

  Přímá podpora pro OSVČ zasažené opatřeními proti koronaviru

  Na částku v nominální výši 25 000 Kč bude mít nárok OSVČ, která o ni požádá a prohlásí splnění několika základních požadavků

Archív