0 Kč

Co je ekonomický systém Money S3?

balení - krabice Money S3 S více než 40.000* instalacemi patří Money S3 mezi nejrozšířenější systémy pro malé a střední firmy v České republice a je velmi oblíben i neziskovými organizacemi. Nabízí všechny potřebné moduly - podvojné účetnictví i daňová evidence (jednoduché účetnictví), adresář, fakturaci, sklady, objednávky, mzdy a řadu dalších doplňků, včetně homebankingu, propojení s pokladními systémy, internetovými obchody nebo dalšími aplikacemi na bázi XML. Vyznačuje se především jednoduchou a snadnou obsluhou v prostředí Microsoft Windows.

Pro koho je Money S3 určeno?

Systém využívá nejširší spektrum zákazníků. Naleznete mezi nimi firmy, které se zabývají nákupem a prodejem, výrobou nebo službami. Mezi našimi zákazníky jsou velkoobchodní řetězce, zemědělská družstva, strojírenské firmy, drobní živnostníci a podnikatelé, neziskovky, školy, lékaři. Vše při velmi dobrém poměru cena/výkon, zajištěnou servisní sítí po celém území ČR a pravidelnou legislativní i funkční aktualizací.

     
náhled aplikace Money S3

Výhody systému

Money S3 nabízí jednoduchost a snadnost ovládání pro ekonomy, obchodníky i manažery. V přehledně uspořádané "Aktivní pracovní ploše" máte přístupnou libovolnou funkci Money S3 na jedno klepnutí myši. Získáváte jednoduchou a účelnou práci s daty a jejich vyhledáváním, tříděním, zpracováním nebo tiskem.

K dispozici máte velké množství všech obvyklých i nadstandardních funkcí, které na každém kroku usnadňují Vaše podnikání. Vše s minimálními nároky na zaškolení a nasazení systému.

Jak začít s Money S3?

Stáhněte si a nainstalujte freeware Money S3. Nebo napište a pošleme Vám instalační CD. Případně napište, zavolejte, přijedeme k Vám na dohodnutý termín. Money S3 Vám nainstalujeme a pomůžeme se základním nastavením. Pokud si chcete Money rovnou koupit, navštivte prosím obchod www.debureau.cz.

 
CAD   změna
DKK   změna
EUR   změna
GBP   změna
HUF   změna
CHF   změna
JPY   změna
NOK   změna
PLN   změna
SEK   změna
SKK   změna
USD   změna
Co má firma Libor Jiránek DE BUREAU společného s Money S3?

Certifikovaný profesionál Money S3Po dlouholetých zkušenostech se servisem počítačů, serverů, notebooků, periferií, počítačových sítí, internetových a sw aplikací, zejména účetních jsme se rozhodli po důkladném zvážení provádět servis a doporučovat zákazníkům výhradně Money S3, protože jej považujeme za jeden z nejlepších ekonomických systémů na českém trhu. Jedním z nejdůležitějších kritérií pro nás byla vstřícná komunikace s výrobcem, jejich techniky, programátory a obchodníky.

Věnovali jsme Money S3 velké množství našeho času, úsilí a prostředků, abychom jej poznali do sebemenších detailů a mohli Vám tak poskytovat servis na té nejvyšší profesionální úrovni. Naše znalosti stvrzujeme každým rokem složením náročných certifikačních testů od roku 2006.

Více najdete na www.debureau.cz

Money S3 zdarma na vyzkoušení si stáhněte ZDE.

Koupit Money S3

Účetní příklady Money S3

Servis Money S3

 

kasa s3 logo bez popisu mobile S3 CRM

Novinky

 • 28 Dub 2023

  Money S3 a Gmail

  Snažíte se odesílat doklady z Money S3 přes Gmail, ale ten vám neustále hlásí chybu ověření? Chyba není v přihlašovacím jménu, ani heslu. 

 • 18 Úno 2023

  Jak poslat velké soubory emailem

  Jednoduše na email odešlete soubory až do velikosti 5 GB. Bez registrace a zdarma pomocí e-mailu nebo zabezpečeného odkazu. 

 • 03 Pro 2022

  Aktualizace Money S3 2023

  Opět se nám blíží nový rok a je nejvyšší čas na předplatné aktualizací Money S3 na další rok, aby váš přechod na nový účetní rok proběhl hladce

 • 23 Lis 2022

  Napojení pokladny Euro 150 na Pohodu

  Protože nikde nenajdete návod jak napojit pokladnu Euro 150 TEi Flexy na Pohodu, vytvořil jsem pro vás návod se screenshoty.

 • 20 Říj 2022

  Jak přepnout pokladnu Euro 150 do režimu bez EET?

  Pro správné nastavení je potřeba dodržet tento postup.

 • 18 Říj 2022

  Certifikace Money S3 2022

  Absolvoval jsem certifikační školení a úspěšně složil certifikační test

 • 30 Zář 2022

  Nový ceník www stránek

  Letošní rok nese ve znamení enormní růst nákladů na provoz našich služeb

 • 06 Zář 2022

  Money S3 Aktualizace 2023

  Nové ceny předplatného služby Podpora a aktualizace Money S3 pro rok 2023

 • 12 Čec 2022

  Epson EcoTank Pro M15180

  Podrobnosti o skvělých nových tiskárnách od Epsonu. Komu jsem ji prodal a nainstaloval, ten je spokojený.
 • 22 Dub 2022

  Akce ZAHRÁDKOVNÉ

  Akce pro restaurace, kavárny, cukrárny... apod. s předzahrádkou. Kdo by nechtěl mobilního číšníka s výraznou slevou, nebo třeba ZADARMO?

Archív