0 Kč

Co je ekonomický systém Money S3?

balení - krabice Money S3 S více než 40.000* instalacemi patří Money S3 mezi nejrozšířenější systémy pro malé a střední firmy v České republice a je velmi oblíben i neziskovými organizacemi. Nabízí všechny potřebné moduly - podvojné účetnictví i daňová evidence (jednoduché účetnictví), adresář, fakturaci, sklady, objednávky, mzdy a řadu dalších doplňků, včetně homebankingu, propojení s pokladními systémy, internetovými obchody nebo dalšími aplikacemi na bázi XML. Vyznačuje se především jednoduchou a snadnou obsluhou v prostředí Microsoft Windows.

Pro koho je Money S3 určeno?

Systém využívá nejširší spektrum zákazníků. Naleznete mezi nimi firmy, které se zabývají nákupem a prodejem, výrobou nebo službami. Mezi našimi zákazníky jsou velkoobchodní řetězce, zemědělská družstva, strojírenské firmy, drobní živnostníci a podnikatelé, neziskovky, školy, lékaři. Vše při velmi dobrém poměru cena/výkon, zajištěnou servisní sítí po celém území ČR a pravidelnou legislativní i funkční aktualizací.

     
náhled aplikace Money S3

Výhody systému

Money S3 nabízí jednoduchost a snadnost ovládání pro ekonomy, obchodníky i manažery. V přehledně uspořádané "Aktivní pracovní ploše" máte přístupnou libovolnou funkci Money S3 na jedno klepnutí myši. Získáváte jednoduchou a účelnou práci s daty a jejich vyhledáváním, tříděním, zpracováním nebo tiskem.

K dispozici máte velké množství všech obvyklých i nadstandardních funkcí, které na každém kroku usnadňují Vaše podnikání. Vše s minimálními nároky na zaškolení a nasazení systému.

Jak začít s Money S3?

Stáhněte si a nainstalujte freeware Money S3. Nebo napište a pošleme Vám instalační CD. Případně napište, zavolejte, přijedeme k Vám na dohodnutý termín. Money S3 Vám nainstalujeme a pomůžeme se základním nastavením. Pokud si chcete Money rovnou koupit, navštivte prosím obchod www.debureau.cz.

 
CAD   změna
DKK   změna
EUR   změna
GBP   změna
HUF   změna
CHF   změna
JPY   změna
NOK   změna
PLN   změna
SEK   změna
SKK   změna
USD   změna
Co má firma Libor Jiránek DE BUREAU společného s Money S3?

Certifikovaný profesionál Money S3Po dlouholetých zkušenostech se servisem počítačů, serverů, notebooků, periferií, počítačových sítí, internetových a sw aplikací, zejména účetních jsme se rozhodli po důkladném zvážení provádět servis a doporučovat zákazníkům výhradně Money S3, protože jej považujeme za jeden z nejlepších ekonomických systémů na českém trhu. Jedním z nejdůležitějších kritérií pro nás byla vstřícná komunikace s výrobcem, jejich techniky, programátory a obchodníky.

Věnovali jsme Money S3 velké množství našeho času, úsilí a prostředků, abychom jej poznali do sebemenších detailů a mohli Vám tak poskytovat servis na té nejvyšší profesionální úrovni. Naše znalosti stvrzujeme každým rokem složením náročných certifikačních testů od roku 2006.

Více najdete na www.debureau.cz

Money S3 zdarma na vyzkoušení si stáhněte ZDE.

Koupit Money S3

Účetní příklady Money S3

Servis Money S3

 

kasa s3 logo bez popisu mobile S3 CRM

Novinky

 • 06 Zář 2022

  Money S3 Aktualizace 2023

  Nové ceny předplatného služby Podpora a aktualizace Money S3 pro rok 2023

 • 12 Čec 2022

  Epson EcoTank Pro M15180

  Podrobnosti o skvělých nových tiskárnách od Epsonu. Komu jsem ji prodal a nainstaloval, ten je spokojený.
 • 22 Dub 2022

  Akce ZAHRÁDKOVNÉ

  Akce pro restaurace, kavárny, cukrárny... apod. s předzahrádkou. Kdo by nechtěl mobilního číšníka s výraznou slevou, nebo třeba ZADARMO?

 • 09 Lis 2021

  TIP na výhodný nákup notebooků (9. 11. 2021)

  Vypadá to teď velmi dobře na skladech distribucí. Tzn., že repas se asi v tuto chvíli nevyplatí kupovat, pokud chcete standardní spotřební notebook.

 • 04 Bře 2021

  Rostlinolékařský pas

  Někteří prodejci květin jsou povinni u vybraných druhů rostlin vydávat rostlinolékařské pasy

 • 16 Úno 2021

  Stravenkový paušál 2021

  Stravenkový paušál představuje od 1.1.2021 třetí způsob, jak poskytnout zaměstnanci daňově zvýhodněné stravování.

 • 10 Lis 2020

  AKCE! ZDARMA platební terminál s EET pokladnou

  Lepší nabídku už nehledejte. :o) Platební terminál zdarma. Internet zdarma. EET aplikace zdarma. Navíc bez poplatků za platby kartou do výše 50 tisíc Kč/měsíc.

 • 12 Srp 2020

  Money S3 - Nové mzdy

  Od verze 20.700 je v Money S3 nový modul Mzdy a personalistika. Nabízí souběžné pracovní poměry, automatickou aktualizaci mzdové legislativy, víceúrovňový kontroling, podrobné nastavení zaúčtování položek mzdy a řadu dalších vylepšení.

 • 10 Čec 2020

  Zálohové faktury v InPage

  Zoner software zapracoval do redakčního systému můj návrh zálohových faktur

 • 31 Bře 2020

  Přímá podpora pro OSVČ zasažené opatřeními proti koronaviru

  Na částku v nominální výši 25 000 Kč bude mít nárok OSVČ, která o ni požádá a prohlásí splnění několika základních požadavků

Archív