OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

CA moduly Smith a Irdeto nepracují od minulého roku s TV Samsung

Bylo zjištěno že CA moduly Smith a Irdeto přestávají pracovat s modely televizí Samsung od roku výroby 2018. Důvodem je přehřívání CA modulu a při dosažení kritické teploty dojte k výpadku modulu a přerušení TV signálu. Důvodem je umístění zdroje televize blízko CI slotu. Jedinou možností je výměna CA modulu za CAM 701, který jako jediný se nepřehřívá a funguje bez problémů. (bylo ověřeno a testováno na straně Samsungu)

Dekódovací modul CAM 701

Dekódovací modul CAM 701Dekódovací modul CAM 701 je zařízení, které dekóduje satelitní signál a používá se zejména v případě, kdy zákazník Skylinku vlastní televizní přijímač se zabudovaným satelitním tunerem (DVB-S nebo DVB-S2) a tudíž nepotřebuje navíc satelitní přijímač.

Na rozdíl od jiných dekódovacích modulů má tento modul již vloženou dekódovací kartu Skylink pracující v systému Viaccess Orca. Tuto kartu nelze vyjmout a modul je určen výhradně pro příjem služeb Skylink. Jedenáctimístné číslo této karty najdete na samolepce na zadní straně modulu.

Prodej

Doporučená prodejní cena modulu CAM 701 je 1 390 Kč (včetně DPH). Dekódovací modul doporučujeme pořídit ve specializovaných prodejnách satelitní techniky.

Instalace

Instalace modulu je velmi jednoduchá – po vsunutí modulu do příslušného otvoru v televizním přijímači (CI/CI+ slot) se rozsvítí červená LED dioda, která signalizuje proces párování modulu s televizorem. Úspěšné dokončení procesu lze poznat podle změny barvy diody z červené na zelenou.

Publikováno 19. 3. 2019

Novinky

archív