OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

JOJ Family HD – nový program pro české zákazníky Skylinku

http://www.jiranek.cz/inpage/joj-family-hd-novy-program-pro-ceske-zakazniky-skylinku/Zařazení nového programu JOJ Family HD, který je určen speciálně pro české televizní diváky.

5. 9. 2016 obohatí českou programovou nabídku Skylinku nový televizní program JOJ Family HD, který se stane součástí základního programového balíčku Digital.

JOJ Family HD je plnoformátová, multižánrová, rodinná televize, která českým divákům přinese to nejlepší z programové nabídky TV JOJ. Diváci se tak mohou těšit např. na československou verzi nejúspěšnější talentové soutěže Česko Slovensko má talent, novou reality show Soudní síň, úspěšné slovenské televizní seriály Naši, Dr. Dokonalý, Doktorka Ema, ZOO, anebo Kdyby bylo kdyby, ale také na nejnovější soutěžně zábavnou show Uhodni můj věk nebo slovenské sitkomy Hoď svištěm, Svět podle Evelyn a Dvojčata.

Celková vysílací struktura JOJ Family HD je do značné míry shodná s TV JOJ, a to včetně večerních zpravodajských pořadů. Program je vysílán z části v původním slovenském nebo českém znění a z části s českým dabingem.

Technické parametry pro naladění programu JOJ Family HD:

Satelit:                                   Astra 23,5°E

Kmitočet:                              11 973 MHz

Polarizace:                           Vertikální

FEC:                                       2/3

Symbolová rychlost:           29 900 kS/s

Norma:                                  DVB-S2/8PSK

Pilot:                                      OFF

Pro příjem programů vysílaných ve vysokém rozlišení HD je nutný HD satelitní přijímač (nejlépe s označením Skylink READY), což konkrétně znamená:

-          Diváci, kteří používají satelitní přijímač s označením Skylink READY, mají jistotu, že jejich přijímač je HD a budou tedy moci bez problémů přijímat i program JOJ Family HD. A navíc díky funkci „Fast Scan", kterou je vybavena většina těchto přijímačů, nemusí nic ladit - program najdou automaticky naladěn na pozici 48.

-          Diváci, kteří používají HD satelitní přijímač bez označení Skylink READY, resp. bez funkce FastScan budou muset program JOJ Family HD nejprve naladit. V tom případě doporučujeme postupovat podle návodu k obsluze daného satelitního přijímače a použít výše uvedené technické parametry pro naladění.

-          Diváci bez HD přijímače nemohou přijímat žádné programy Skylinku v HD rozlišení - tedy ani program JOJ Family HD. Vzhledem k tomu, že již v průběhu roku 2016 bude naprostá většina programů Skylinku vysílat v rozlišení HD (resp. ve formátu MPEG-4), doporučujeme pořízení nového HD satelitního přijímače - navštivte některého z prodejců satelitní techniky anebo využijte zvýhodněné nabídky Skylinku.

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

 • Také mi nejde naladit Joj i když ji mám zaplacenou v balíčku

  17. 11. 2016 11:22:54 | Milan

  Také mi nejde naladit Joj i když ji mám zaplacenou v balíčku

  Odpovědět

 • tv joj

  11. 10. 2016 20:11:27 | tom

  Mám dotaz proč nejde tv joj na skylinku?Jsou snad zase nové frekvence? Děkuji za odpověd

  Odpovědět | Skrýt odpovědi

  • Re: tv joj

   12. 10. 2016 8:54:55 | Libor Jiránek

   Dobrý den, JOJ Family HD?

   Odpovědět

 • TV JOJ

  20. 9. 2016 7:36:45 | Jindra

  Dobrý den,
  mám dotaz: klasický doposud program TV JOJ již
  nejde naladit?
  Děkuji za zprávu.Dufek

  Odpovědět | Skrýt odpovědi

  • Re: TV JOJ

   12. 10. 2016 8:55:43 | Libor Jiránek

   Dobrý den, jde, ale jen slovenským zákazníkům. Musel byste mít slovenskou kartu.

   Odpovědět

Novinky

archív