OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Nenechte se zaskočit parným létem. Pořiďte si klimatizaci!

Klimatizace umí nejen chladit, ale i topit, čistit a odvlhčovat vzduch a pracují v energetické třídě A. energetická třída A

Mobilní klimatizace

Mobilní jednotky se používají do místností, kde právě potřebujeme zmírnit nesnesitelné účinky tepla. Hodí se pro stánek se zbožím, které velmi trpí teplem (například čokoláda). Je možné ho přepravovat na chatu nebo za poplatek pronajmout do některých hotelových pokojů. Mobilní jednotka je vybavena dálkovým ovládáním umožňující pohodlné nastavení teploty, ovládání otáček ventilátoru a nebo možnost časového programování.

Nástěnné klimatizace

Nástěnná klimatizace Comfee jsou vhodné pro místnosti o rozloze od 40m2 do 60m2 při výšce stropu 2,51m s dálkovým ovládáním a některé modely dokonce s inverterovou technologií.

Výhody inverterové technologie ve srovnání s konvenčními on/off split jednotkami, je to, že dosáhne nastavené požadované teploty rychleji, využívá 30 - 40% méně energie, vytváří méně hluku a poskytuje nižší fluktuaci vzduchu v místnosti při chlazení nebo topení.

Klimatizace koupíte nově i va našem eshopu. V případě zájmu Vám provedeme i montáž.

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

 • Re: přímotop 3kW

  27. 5. 2011 18:10:42 | LJ

  Dle výpočtů výrobce má klimatizace tepelný výkon 3.600W/h, ale spotřebuje jen 890W/h.

  Odpovědět

 • přímotop 3kW

  27. 5. 2011 15:09:13 | harry

  Dobrý den, když budu chtít klimatizací topit a klimatizaci srovnám s 3kW přímotopem, jaký bude mít příkon při stejném výkonu? 1kW?

  Odpovědět

Novinky

archív