0 Kč

Nová verze pokladního systému Prodejna SQL

Na začátku září vyšla nová verze pokladního systému Prodejna SQL 3.1.3. Nová verze obsahuje mnoho velmi zajímavých funkcí, mezi které například patří:

  • Evidence výrobních čísel
   v komunikaci na Money S3, Money S4 a Money S5. U položek s evidencí výrobních čísel je možné přenášet tato výrobní čísla do pokladní aplikace Prodejna SQL. V pokladní aplikaci lze vybírat ze seznamu výrobních čísel všech položek nebo vybrat výrobní číslo ze seznamu u konkrétní položky.
  • Bonusová sleva
   je velmi zajímavá funkce pro obchodníky požadující marketingový nástroj pro tvorbu výprodejů, nebo při otevření nové provozovny. Funkce bonusová sleva nabídne obsluze, při dosažení určitého obratu na prodejce, automaticky aplikovat slevu a to v procentech, nebo v nominální hodnotě (Kč). Systém umožňuje nastavit více obratových hladin, při kterých se sleva aplikuje automaticky, nebo na potvrzení obsluhy.
  • Koncepty – otevřené účty
   na přímých klávesách je skvělá funkce pro malé kavárny, rychlá občerstvení nebo bistra. Obsluha může pomocí stisku rychlé klávesy odložit účet a tento účet opět vyvolat a ukončit, nebo doplnit o další zboží a opět odložit.
  • Absolutní sleva
   umožní nově zadat slevu v Kč. Lze ji stejně jako procentuální slevu aplikovat na jednotlivou položku nebo na celý doklad a lze nastavit její maximální limit.


Prodejna SQL

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

  Napište první komentář!

Novinky

Archív