OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Hromadný výpadek komunikace EET pokladen s EET serverem

Dnes, 10. 6. 2018 v 8:00 provedlo GFŘ výměnu SSL certifikátu na straně serveru a velké množství EET registračních pokladen od této doby nekomunikují s EET serverem. Výrobci pokladních systémů pracují na vydání nových aktualizací, které tuto chybu opraví.

ELCOM Euro

Výrobce pokladen Elcom Euro doporučuje pokladny odpojit od internetu do vydání nové verze firmware.

10. 6. 2019 11:30 Původní SSL certifikát vrácen zpět

Kvůli hromadnému výpadku pokladen vrácen na serveru původní certifikát dnes kolem 11:30. Pokladnu stačí vypnout, zapnout, připojit k internetu a odeslat neodeslané účtenky. Ke změně SSL certifikátu dojde, jenom se odkládá jeho nasazení, proto je nutné do té doby pokladny aktualizovat. Konkterétní den a čas zatím nikdo neuvádí.

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

  • Další problém u EET?

    10. 6. 2019 11:08:34 | Alois Páter

    Před zavedením první vlny EET sliboval tehdejší ministr financí za ANO, že výdaje pro instalaci EET pokladen budou jednorázová záležitost a pro drobné živnostníky nepřesáhnou 5.000,-. Mockrát tuhle mantru opakoval, až mu velká část národa uvěřila. Ve skutečnosti to dopadlo tak, že sice pokladny týden před termínem zavedení EET byly na trhu i za deklarovaných 5.000,-, samozřejmě ale bez DPH, což za situace, kdy většina drobných živnostníků není plátci DPH, znamená tisíců šest. Kromě toho GFŔ již dvakrát měnilo bez upozornění SSL certifikát, servisní firma nám pokladnu opětovně nahodila a zřejmě to tak dopadne i nyní, nicméně zadarmo to nedělá, takže výdaje na provoz EET , navzdory slibům tehdejšího ministra financí, naskakují.

    Odpovědět

Novinky

archív