OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Office 2010 přijde v červnu

Office 2010Společnost Microsoft oznámila, že její nový kancelářský balík Office 2010 bude uveden kolem června příštího roku. Pro uživatele Apple bude nová verzi Office k dispozici příští rok, ale až někdy ke konci roku.

Prozatím se Office 2010 dá stáhnout jako betaverze. Oficiální verze se bude prodávat v šesti verzích - volné a reklamami podporované Starter, dále pak Home and Student, Home and Business, Standard, Professional a Professional Plus.

Mezi inovace bude patřit Backstage, který nahradí menu Soubor a Ribbon nahradí tradiční menu a nástrojové lišty. Vylepšeny mají být funkce pro hledání, navigaci, editování obrázků a videa, přidají Outlook Social Connector, další možnosti pro analýzu a vizualizaci dat, více voleb pro organizaci a sdílení dat. Pak ještě i nástroj Sparkliness na tvorbu malých grafů v rámci jedné buňky. A další.

Dokonce se v červnu také ukáže Office Web Applications - webová verze Wordu, Excelu, PowerPointu a OneNote, což je zřejmou odpovědí na nabídku firmy Google.

Zdroj: TCM

Přehled komentářů

    Komentáře byly uzavřeny

Novinky

archív