OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

V rámci Aktualizace 2011 zveřejňujeme novou verzi Money S3 11.094 s aktuální legislativou a novým modulem Skladové analýzy

12. dubna 2011 byla zveřejněna nová verze Money S3 11.094 ve formě úsporného přechodu z předchozích verzí i jako kompletní instalační balíček.

Skladové analýzy Money S3

Verze obsahuje legislativní změny,  především novou tiskovou  sestavu Výpis k režimu přenesení daňové povinnosti vyplývající z legislativních změn platných od 1. 4. 2011. V kontextu s rozsáhlými  změnami v DPH vám doporučujeme školení DPH (viz níže).

Hlavní novinkou verze 11.094 je zcela nový modul Skladové analýzy, díky kterému lze v Money S3 používat funkce z kategorie business inteligence, tedy nástroje pro perfektní přehled o vašich ziscích, prodejích a nákupech. Nad veškerými skladovými daty máte k dispozici podrobný přehled, agregovaný podle vámi zadaných kritérií (období, partneři, kontrolingové proměnné) a agregovaná data si můžete interaktivně „rozbalovat“ až na úroveň prvotních dokladů.

Skladové analýzy jsou hlavním nástrojem manažera pro získání podrobného přehledu o tom, z čeho jsou vaše výnosy a náklady tvořeny, kde vám utíkají peníze, které komodity jsou nejziskovější či na které vaše partnery se více zaměřit. V kategorii účetních systémů je Money S3 dnes jediným produktem, který má podobnou funkčnost integrovanou uvnitř systému. Více informací o novém modulu najdete v dokumentu v sekci "Stáhnout". (http://www.jiranek.cz/slozka/money-s3/).

Modul je možné si bezplatně vyzkoušet v nové nabídce menu Analýzy, která se po instalaci verze 11.094 objeví mezi nabídkami Objednávky a Mzdy. Nabídka obsahuje položky Účetní analýzy (dříve Aktivní saldo), Účetní sestavy a zmiňované  Skladové analýzy. Modul si můžete zakoupit v e-shopu, zavádění cena je 7 990 Kč.

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Novinky

archív