OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

NOVINKA tablet s integrovanou tiskárnou MobilePOS

Jedinečné all-in-one zařízení Elcom MobilePos s úhlopříčkou 10,1 "je díky svým konstrukčním vlastnostem dokonalým pomocníkem pro" všechny provozy, které vyžadují perfektní flexibilitu a operativnost technického zabezpečení. 10,1 "dotyková obrazovka MobilePos s integrovaným operačním systémem Windows 8 poskytuje obsluhujícímu možnost jednoduchého a intuitivního ovládání.

Dvoupalcová integrovaná tiskárnaMobilePOS

Součástí MobilPOS je i spolehlivá termotiskárna s jednoduchým drop-in systémem výměny pásek, díky kterému se viditelně zkrátí prostoje při účtování a zvýší efektivita obsluhování.

Jednoduché skenováníMobilePOS čtečka čárových kódů

Lineární 1D a EAN kódy zachytí a zpracuje zabudovaný skener. Ovládání je intuitivní pomocí tlačítka SCAN na spodní straně zařízení. Skenování produktů výrazně urychlí proces účtování a nahrávání dat.

Přečte karty MSR, RFID a Smart CardMobilePOS čtečka karet

Zařízení nabízí také rozšiřitelnou možnost připojení čtečky karet MSR, RFID a Smart Card Reader, které urychlí účtování a zvýší spokojenost zákazníka.
Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Novinky

archív