OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Zbrusu nový komplet Money S3 Sklad do 21. 11. se 30% slevou!
Skladová evidence konečně bez nadbytečných funkcí
Money S3

Chcete vést skladovou a obchodní agendu bez zdržování předkontacemi a členěním DPH?
Potřebujete jen fakturovat, účetnictví vám vede externista?
... objednejte si „sváteční“ Money S3 Sklad se 30% slevou!

Akční cena: 3 490 Kč
Slevový kód: „CHCI SLEVU 30 %“

Na svátek 17. listopadu jsme pro Vás připravili 30 % slevu na nový komplet Money S3 Sklad, určenou uživatelům bezplatné verze Money S3 Start.
Při podzimní objednávce pak máte navíc i službu Podpora a aktualizace až do konce roku 2012 zdarma!

Komplet je určený firmám, které vedou pouze skladovou evidenci a navazující agendy (fakturace, objednávky apod.). Není tedy určený k vedení účetnictví a neobsahuje modul Podvojné účetnictví ani Daňová evidence (jednoduché účetnictví). Ty nahrazuje speciálním modulem Finance, který se skládá z BankyPokladny, nezbytných pro fakturování a vystavování objednávek.
Vynechání účetních modulů neznamená jen finanční úsporu, důležité je i zjednodušení práce:
při práci s tímto kompletem se totiž nemusíte zaobírat vyplňováním například předkontací, to za vás udělá účetní. Komplet je tak výbornou variantou pro obchodní společnosti, kterým kompletní účetnictví zpracovává externí společnost.

Jak 30% slevy využít a kde systém koupit?
 30% sleva se vztahuje na nákup základní licence Money S3 sklad, provedený mezi
14.–21. listopadem 2011 s využitím slevového kódu: „CHCI SLEVU 30 %“.

 • Akční cena: 3 490 Kč, oproti plné ceně 4 990 Kč tak ušetříte 1 500 Kč a navíc získáte službu Podpora a Aktualizace na rok 2012 zadarmo.
 • Objednávejte na našem e-shopu, nebo na našich běžných kontaktech (tel. 602 466 533, mail money-s3@jiranek.cz).
 • Chcete si komplet vyzkoušet? Money S3 ve vzhledu Sklad lze spustit v bezplatné verzi Start od verze 12.000. Aktualizaci i novou instalaci si můžete stáhnout z webu.

Možnosti kompletu Money S3 Sklad

 • Obsahuje moduly: Finance, Fakturace, Sklady a objednávky a Adresář a Kniha jízd. Navíc disponuje tiskovými výstupy, funcí pro import a export dat, homebankingem, zajištěním bezpečnosti, výkazem Intrastat a Editorem tiskových formulářů zdarma.
 • Nemusíte zadávat žádné složité předkontace či členění DPH na každé faktuře. Kolonky nejsou na rozdíl od ostatních kompletů na dokladech vůbec vidět. Jejich zobrazení je možné zapnout, ale ani pak není jejich vyplnění povinné.
 • Sklady jsou v kompletu dominantním modulem a umožňují rozsáhlou práci s číselníky, kmenovými kartami i cenovými hladinami tak, jak jste zvyklí.
 • On-line převod vaší ekonomické agendy k externímu účetnímu může být hračkou s rozšiřujícím modulem Účetní klient.
 • Pokud si potřebujete nechat zpracovat účetnictví daňovým profesionálem a nevíte, kam se obrátit, doporučujeme náš seznam daňových a účetních poradců, pracujících v Money S3.

Money S3 sleva 30%

Jiné: Daňový a účetní servis
CÍGLER SOFTWARE své zákazníky pravidelně informuje o účetních a legislativních novinkách prostřednictvím účetních specialistů. V poslední době jsme zveřejnili dva servisy:

Ukaz Reklamu CZ

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

 • In Shop 4 Professioal

  10. 3. 2012 20:57:08 | Aleš KVAPIL

  Prodám licenční číslo, původní cena 21 480,- Kč ( velká sleva )

  Odpovědět

Novinky

archív