OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Vyšla nová verze Prodejna SQL 3.1.8Nová verze Prodejna SQL 3.1.8

Vyšla nová verze pokladní aplikace Prodejna SQL s označením 3.1.8. Na co se můžete těšit?

Miniúčtenka a odložený tisk

Nově můžete vystavit malý doklad se všemi údaji potřebnými pro EET. Ušetříte tak naše lesy i svoji kapsu a přitom splníte svou povinnost vydat zákazníkovi účtenku s náležitostmi EET. Větší daňový doklad pak můžete vytisknou na přání zákazníka pomocí jediného tlačítka.

Změna názvu na dokladu a sloučení položek

Na dokladu také jednoduše změníte název vložené položky či celého dokladu. A shodné položky na dokladu snadno sloučí do jediného záznamu.

Instalaci aktuální verze systémů doporučujeme především všem, kteří mají aplikaci Prodejna SQL napojenou na aktuální verze Money S3 (17.700) nebo Money S4 a Money S5 (1.8.6.4964).

Pracujeme na novém propojení obchodních vah CAS

Kvůli nové normě WELMEC, kterou vyžaduje Český metrologický institut (ČMI), pracujeme na novém připojení pokladní aplikace Prodejna SQL k obchodním vahám CAS. Nová norma WELMEC platí od 1.1.2017 a vyžaduje, aby byl pokladní systém certifikován a následně s váhou CAS ověřen pracovníky ČMI a dodavatelem vah.

Proto všem zákazníkům, kteří mají propojenou váhu CAS přes sériový port RS-232, doporučujeme odpojit komunikační kabel od váhy, aby se vyhnuli případné penalizaci od České obchodní inspekce.


Podrobný popis novinek najdete v tomto dokumentu: Prodejna SQL novinky verze 3.1.8

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Novinky

Archív