OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Řešení EET v Money S3

Řešení EET v Money S3Přehledné účetnictví, snadná příprava a podání daňového přiznání nebo například vedení skladové evidence. To jsou některé funkce, které svým uživatelům nabízí účetní systém Money S3. Nově k nim navíc přibude i řešení pro elektronickou evidenci tržeb. A ne jedno. Pojďme se proto podívat, jaké možnosti evidence tržeb Money S3 nabízí.

Mezi typické uživatele Money S3 patří účetní kanceláře, malí podnikatelé, poskytovatelé služeb, ale i velkoobchodní řetězce. Proto Money S3 nabízí 4 řešení, ze kterých si můžou klienti vybrat.

1. Modul Evidence tržeb

Prvním řešením je modul Evidence tržeb. Je přímo v Money S3, a proto ho uživatelé ovládají prostřednictvím PC. Stačí si modul dokoupit.

Taková varianta se hodí hlavně podnikatelům, kteří

 • neprodávají v terénu
 • a nepotřebují vystavovat moc účtenek.

Tedy například provozovatelům rodinných penzionů, kteří za měsíc vystaví jen pár dokladů a nechtějí si kvůli EET kupovat speciální zařízení.

2. Modul Money S3 Kasa Professional

Modul Money S3 Kasa Professional je speciálně připravený pro maloobchodní prodej a k Money S3 si ho uživatelé můžou dokoupit už řadu let. Nově v něm najdete funkci pro elektronickou evidenci tržeb.

Také Money S3 Kasa neumožňuje mobilní prodej. Proto se hodí zejména podnikům, které

 • mají pevné prodejní místo,
 • vyžadují komplexnější prodejní systém,
 • pracují s větším počtem prodejů.

3. Propojení s iDokladem a Profi Účtenkou - EET ZDARMA

Nejen pro stánkový prodej je určená bezplatná aplikace Profi Účtenka. Je připravená pro mobilní prodej a dokáže účtenky odesílat do systému EET.

Profi Účtenku stačí nainstalovat například na tablet nebo mobilní telefon. Poté do ní zadáte prodávané položky, nastavíte odpovídající DPH a můžete prodávat.

Aplikaci pak snadno napojíte na on-line fakturační službu iDoklad, kam přenesete vystavené doklady. Toto řešení bude připraveno na začátku listopadu. S jedním uživatelským účtem v iDokladu přitom propojíte libovolný počet zařízení s nainstalovanou Profi Účtenkou.

Díky tomu najdete doklady ze všech zařízení na jednom místě a máte tak přehled o všech prodejích pomocí Profi Účtenky. Z on-line fakturace pak potřebné údaje kdykoliv snadno přenesete do Money S3.

Variantu tak využijí zejména podnikatelé, kteří

 • potřebují prodávat v terénu
 • a nepracují s takovým množstvím prodejů, aby se jim vyplatilo specializované řešení.

4. Maloobchodní systém Prodejna SQL S3

Nejrobustnějším a nejkomplexnějším řešením je propojení Money S3 s maloobchodním systémem Prodejna SQL S3. Také tento systém je napojený na EET. Veškeré vystavené účtenky tak automaticky pošle do systému elektronické evidence tržeb. Stačí jen zadat základní údaje.

Prodejna SQL S3 navíc nabízí:

 • ovládání pomocí dotykového terminálu,
 • možnost zvolit, jaké moduly systému chcete využívat,
 • přímou komunikaci s Money S3, včetně přenesení ceníku nebo prodejek.

Hodí se proto zejména do náročných provozů, které:

 • potřebují komplexnější řešení,
 • a vyžadují pokročilé funkce, jako například Odložený účet.
Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

  Napište první komentář!

Novinky

archív