OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Kniha jízd a cestovní náhrady ke ekonomickému systému Money S3 zdarma!

Kniha jízd zdarma

K novému Money S3 zdarma Kniha jízd včetně automapy Evropy!

Krabice Money S3

Ke každému novému účetnímu programu Money S3 nyní přidáváme atraktivní dárek – zdarma modul Kniha jízd a cestovní náhrady pro až tři vozidla v hodnotě 2 990 Kč. Rozhodujete-li se, zda si pořídit Money S3, nepromeškejte tuto příležitost. Avšak pozor, nabídka je časově omezená a platí pouze do 31. ledna 2011.

Vygeneruje chybějící jízdy, spolehlivě navede k cíli a přesně vypočítá cestovní náhrady

Kniha jízd a cestovní náhrady je skvělý doplněk Money S3 v každé firmě, která využívá firemní a soukromá vozidla. Usnadňuje a zjednodušuje vyplňování knihy jízd, včetně promyšleného generování chybějících jízd podle stavu tachometru a databáze častých jízd. Disponuje mapami ČR, SR a celé Evropy v měřítku 1:100 000 integrovanými přímo do Money S3 – najít cestu k cíli a naplánovat si trasu je otázkou několik kliknutí. A cestovní příkazy, provázané na knihu jízd, zařídí vše potřebné od zadání, schvalování, výpočtu náhrad pro tuzemsko i zahraničí až po zaúčtování a tisk „cesťáků“ jak je znáte z klasických formulářů. Podrobný popis modulu Kniha jízd a cestovní náhrady je zde.

Přehled komentářů

    Komentáře byly uzavřeny

Novinky

archív