OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Pokladny Euro a změna zákona o DPH

Od 1. dubna 2019 platí nové znění zákona o DPH, které mimo jiné upravuje způsob výpočtu DPH. Společně s novelou vstoupilo v účinnost také 6 měsíční přechodné ustanovení, které umožňuje počítat DPH původním způsobem až do 30. září 2019, aby se firmy (a jejich ekonomické systémy) stihly na tuto změnu připravit.

Od 1. října 2019 změna zákona o DPH

Proto byl dne 22. 7. 2019 v odpoledních hodinách vydán nový firmware pro registrační pokladny Euro-50TEi Mini CZ a Euro-150TEi Flexy CZ, který umožnuje způsob výpočtu DPH podle nového znění zákona.

Jak pokladnu Euro 150 a Euro 50 aktualizovat?

Stáhněte si firmware (software) Euro 150, nebo Euro 50 a aktualizujte v pokladně Euro. Pokud to neumíte, nebo se tím nechcete zabývat, jsem Vám kdykoli k dispozici. Pokladnu můžete buď k nám poslat poštou (3. den ji máte zpět), nebo s ní přijet, nebo (a to bude pro Vás asi nejpříjemnější) dojedeme k Vám a aktualizujeme pokladnu přímo ve Vaší provozovně.

Aktualizace pokladen Euro

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Novinky

Archív